Logo

Let’s help our planet: donate clothes for forests

Prowadzona przez Organizację:
Las Na Zawsze
Data zakończenia:
01.12.2022
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Rozejrzyj się po swoich szafach, strychach i szufladach. Jesteśmy pewni, że macie stertę ubrań, których jesteście gotowi się pozbyć. Zapraszamy na charytatywną zbiórkę odzieży, dzięki której wesprzemy nasze polskie lasy.

Od zarania dziejów człowiek pozostawia w przyrodzie śladyswojego życia. Z każdym krokiem, który stawiamy na tej planecie - pozostawiamy po sobie również ślad. Dlaczego więc nie zostawić czegoś pożytecznego dla innych? Za każdy kilogram tekstyliów przekazanych w ramach zbiórki, złotówka zostanie przekazana na wsparcie Fundacji Las na zawsze, która od lat chroni dojrzałe, bogate ekosystemy leśne i sadzi młode, bioróżnorodne lasy. Celem zbiórki jest zachęcenie do właściwego recyklingu tekstyliów poprzez zebranie niepotrzebnych już rzeczy i przekazanie ich do ponownego wykorzystania lub recyklingu oraz wsparcie fundacji, która dba o lasy stabilizujące klimat i będące ostoją bioróżnorodności.