Logo

28478 Łubińska Barbara - Żłobusiaki i Przedszkolaki sprzątają szafy dla Basi

Prowadzona przez Organizację:
UbraniaDoOddania.pl
Data zakończenia:
30.06.2024
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Basia potrzebuje pomocy do walki wadą genetyczną chromosomu 1, złożoną wadą serca, wadami stóp i dysmorfią twarzy. Rodzina szuka wsparcia, aby pomóc dziewczynce samodzielnie chodzić.

Basia przyszła na świat 11 maja 2015 roku. Ta niezwykła dziewczynka urodziła się z ultra rzadką wadą genetyczną chromosomu 1, złożoną wadą serca, wadami stóp i dysmorfią twarzy. Jest pod opieką całego sztabu specjalistów: kardiologa, ortopedy, okulisty, neurologa, dietetyka, logopedy, psychologa, pedagoga i rehabilitantów.

Jej codzienność to ciężka praca, aby stawać się coraz bardziej samodzielną. Naszym marzeniem jest, aby Basia zaczęła samodzielnie chodzić. Aby to marzenie zrealizować potrzebne są fundusze na turnusy rehabilitacyjne, mikropolaryzacje, sprzęt ortopedyczny oraz codzienną terapię.

Prosimy o wsparcie i pomoc Basi!

 

Jeżeli chcesz przynieść niepotrzebne ubrania do specjalnego boxu, to ten znajdziesz w jednej z poniższych placówek. Możesz też kliknąć w guzik „pomagam” i zamówić darmowego kuriera po odbiór spakowanych kartonów z dowolnej lokalizacji w całej Polsce: 

 

Niepubliczne przedszkole baśniowy zameczek ul. Bukowa 12 05-500 Piaseczno

 

Baśniowy Żłobuś 

Ul. Bukowa 12 05-500 Piaseczno

 

Żłobuś pod Dębem 

Ul.pod bateriami 4 05-500 Piaseczno

 

Niepubliczne Przedszkoke Baśniowa buba ul. Słoneczna 14 05-500 stara Iwiczna 

 

Niepubliczne przedszkole baśniowy zameczek

Ul.Redutowa 4 05-500 Piaseczno 

 

Niepubliczne Przedszkole   Baśniowy Zameczek 

Ul. Źródlana 28 05-501 Wólka Kozodawska