Logo

Wietrzenie szaf w słusznej sprawie. Oddaj rzeczy i wesprzyj Centrum Praw Kobiet! (CSR)

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Centrum Praw Kobiet
Kampania CSR
Data zakończenia:
03.10.2023
WARSZAWA
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Jesień to dobry czas na przegląd zawartości swojej szafy i świetny moment na… pomoc potrzebującym. Dlatego nie zwlekajcie - oddajcie niepotrzebne rzeczy i wesprzyjcie Centrum Praw Kobiet!

Kompania Piwowarska od lat działa na rzecz Centrum Praw Kobiet, którego misją jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. Teraz, wspólnie z Wami, chcemy zrobić jeszcze więcej! Oddając ubrania, akcesoria, buty czy tekstylia domowe (jak pościel, ręczniki), z których już nie korzystamy, wesprzecie obieg cyrkularny i dołożycie swoją cegiełkę do pomocy CPK. Każdy przekazany kilogram rzeczy to złotówka zasilająca naszą darowiznę. Nasz cel – chcemy zebrać przynajmniej 1000 kg darów!

Rzeczy możesz przekazać na trzy sposoby.

1. Zostawić w biurach KP w:

  • Warszawie,
  • Poznaniu,
  • Tychach,
  • Białymstoku,

wkładając rzeczy do specjalnych boxów ustawionych w recepcjach.

2. Możesz też zamówić kuriera do innej lokalizacji KP lub do domu - warunkiem jest, aby paczka ważyła min. 10 kg. Szczegóły tutaj.

3. Zanieść karton ubrań (min. 10 kg) do punktu DPD Pickup. Szczegóły tutaj.

Fundacja Centrum Praw Kobiet to najdłużej działająca organizacja w Polsce udzielająca specjalistycznego wsparcia kobietom doświadczającym przemocy. W 2021 r. fundacja udzieliła pomocy 4650 kobietom. Specjalistki CPK odbyły 13764 konsultacji, w tym 5861 psychologicznych, 4875 prawnych oraz 3028 pozostałych (socjalnych, rodzicielskich etc.). Ponadto, odbyło się4522 konsultacji poprzez całodobowy telefon interwencyjny. W warszawskim schronisku, bezpieczne schronienie znalazło 20 kobiet oraz 21 dzieci, a w krakowskim (działającym od lipca 2021) – 5 kobiet. Centrum Praw Kobiet posiada swoje oddziały w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz filię w Żyrardowie. Misją fundacji jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym, a także zawodowym.

Wietrzymy nasze szafy w słusznej sprawie!

Oddajcie niepotrzebne rzeczy i wesprzyjcie Centrum Praw Kobiet!