Logo

Gol dla spełnionych marzeń

Prowadzona przez Organizację:
Moja Fundacja
Kampania CSR
Data zakończenia:
01.02.2024
Jelenia Góra

Jesteśmy kancelarią, która jest pro rodzinna i pro aktywna. Uwielbiamy pomagać, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć podopiecznych Akademii Piłkarskiej „Moja Fundacja”. To nasza forma wsparcia dla uzdolnionych dzieciaków z domów dziecka, które chcą zostać przyszłymi gwiazdami piłki nożnej.

W ramach naszej kampanii chcemy połączyć trzy istotne dla nas wartości:

  • Dzieci – które wspieramy już nie pierwszy raz. Spełnianie ich marzeń i wspieranie w rozwoju jest początkiem budowania mądrych i zdolnych osobowości;

  • Aktywność fizyczna – zdecydowanie uwielbiamy. Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli jej pod dostatkiem. Od kilku lat bierzemy udział w Biegu Firmowym. Sami organizujemy zajęcia sportowe dla naszych pracowników;

  • Ekologia - nasza planeta potrzebuje pomocy, a my chętnie jej ją oferujemy. Staramy się dbać o środowisko jak tylko możemy, dlatego cieszymy się, że nasze ubrania będą mogły zyskać „drugie życie”.

Wierzymy, że każda złotówka skutecznie wesprze Akademię Piłkarską, złożoną ze zdolnych zawodników i zawodniczek. Dzieci to przyszłość, więc chcemy wspomóc działania fundacji „Moja Fundacja”, bo robią naprawdę dużo dobrego.