Pomagamy Robertowi! Wielka kontynuacja!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Votum
Data zakończenia:
24.12.2022
Wrocław

Minęły już ponad dwa lata odkąd życie Roberta i całej naszej rodziny diametralnie się zmieniło. Pęknięcie tętniaka i krwotok podpajęczynówkowy. Zaczęła się walka o życie i sprawność. Ten miniony czas pokazał jak wiele może zdziałać specjalistyczna rehabilitacja neurologiczna. Robert miał tylko 3% szans na przeżycie. Jednak żyje i walczy. Tak niewiele dzieli go od postawienia swoich pierwszych kroków po pęknięciu tętniaka. Zbieramy środki na dalsze turnusy rehabilitacyjne, które dadzą mu szanse na samodzielność.

Każdy kolejny dzień pokazuje, jak wielką pracę Robert wykonuje i jak wielka praca jeszcze przed nim. Tylko długotrwała i systematyczna rehabilitacja może dać Robertowi szansę na powrót do sprawności. Aby Robert mógł mieć w ogóle szansę na powrót do normalności, potrzebne są kolejne turnusy 

Jego zdrowie jest teraz w Twoich rękach! Zastanawiając się nad wyrzuceniem niepotrzebnych ubrań, zdecyduj się na wsparcie Roberta. Każdy 1 kilogram jest naprawdę ważny i przybliża go do turnusu rehabilitacyjnego.