Logo

NOIZZ ZMIANY wspiera PAH

Prowadzona przez Organizację:
UbraniaDoOddania.pl
Data zakończenia:
12.09.2022
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

RAS Polska wspiera każdą społeczność, pokazując jak warto zmieniać siebie i swoje otoczenie. Między innymi dlatego też postał Plebiscyt Zmiany’22, organizowany przed redakcję NOIZZ, który wyróżnia i nagradza najciekawsze i najbardziej potrzebne inicjatywy, sprawiające, że my i nasza rzeczywistość zmieniają się na lepsze. Chcemy pokazać, że każde działanie jest ważne. Dlatego też namawiamy do przyjrzenia się swojemu najbliższemu otoczeniu.

Zbiórka skierowana jest głównie do pracowników RASP, którzy mogą przynieść niepotrzebne im ubrania do biura w Warszawie, Wrocławiu lub w Poznaniu podczas tzw "Office Week".

W zbiórce można także wziąć udział, zamawiając bezpłatnego kuriera, który odbierze przygotowany karton - np. z domu. W tym celu wystarczy założyć konto w serwisie ubraniadooddania.pl i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie, wskazując w portalu kampanię „NOIZZ ZMIANY wspiera PAH”.

Zebrana odzież zostanie przekazana marce Ubrania Do Oddania, która wprowadzi ją do drugiego obiegu. Środki wygenerowane zostaną przekazane na konto PAH.