Międzynarodowy Dziecięcy Ośrodek Wsparcia

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci
Data zakończenia:
01.10.2022
Krosno

Każdego tygodnia w naszej świetlicy odwiedza nas około 50 dzieci ❤ prowadzimy również zajęcia nauki języków, warsztaty kulinarne, plastyczne. W nauce j. polskiego bierze udział tygodniowo około 20 osób w nauce j. angielskiego - kilkanaście, potrzebującym transportu - pomagamy do nas dotrzeć. Dla potrzebujących wsparcia - dostępny jest w Fundacji psycholog. Wszystkich serdecznie zapraszamy ❤ Naszym gościom oferujemy poczęstunek, wodę, zapewniamy materiały na warsztaty. Nasze zajęcia są bezpłatne ale to nie oznacza, że nic nas nie kosztują.

Każdego tygodnia w naszej świetlicy odwiedza nas około 50 dzieci ❤

prowadzimy również zajęcia nauki języków, warsztaty kulinarne, plastyczne.

W nauce j. polskiego bierze udział tygodniowo około 20 osób

w nauce j. angielskiego - kilkanaście,

potrzebującym transportu - pomagamy do nas dotrzeć.

Dla potrzebujących wsparcia - dostępny jest w Fundacji psycholog.

Wszystkich serdecznie zapraszamy ❤

Naszym gościom oferujemy poczęstunek, wodę, zapewniamy materiały na warsztaty. Nasze zajęcia są bezpłatne ale to nie oznacza, że nic nas nie kosztują.

Każdego miesiąca musimy opłacić czynsz, media oraz zakupić niezbędne artykuły do funkcjonowania świetlicy oraz prowadzenia zajęć.

Abyśmy mogli nadal zapewnić dostępność otwartego dla wszystkich oraz przyjaznego i dostępnego miejsca - prosimy Was o wsparcie.

Prosimy o darowizny na zakup wody i napojów oraz na zakup materiałów na warsztaty i wsparcie w pokryciu kosztów transportu dla tych, którzy tego potrzebują.

Codziennie pomagają nam wolontariusze ❤ Prowadzą zajęcia, pomagają w opiece nad dziećmi, przygotowują napoje i poczęstunek.

Dziękujemy, że z nami jesteście ❤

Potrzebujemy środków na utrzymanie tego bezpiecznego miejsca dla dzieci 

 

Jeżeli chciałbyś zostać wolontariuszem - skontaktuj się z nami! https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe03GW83glloQ.../viewform

Zapytaj jak możesz pomóc. Można prowadzić zajęcia, można również przygotować poczęstunek, przynieść ciasto lub coś do picia dla dzieci ❤

Można dokonać wpłaty przez naszą stronę FB, wziąć udział w zrzutce https://zrzutka.pl/gndkag

albo wspomóc nas cykliczna lub jednorazową wpłatą https://fundacjawielkieserce.org/jak-mozesz-pomoc/

Dzięki Waszemu wsparciu możemy zapewnić bezpieczne warunki dla potrzebujących dzieci ❤