Logo

Fundacja Ankizy Gasy - Dzieci Madagaskaru

Prowadzona przez Organizację:
Ankizy Gasy - Dzieci Madagaskaru
Data zakończenia:
27.06.2024
Szewce
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Ankizy Gasy - Dzieci Madagaskaru to polska Fundacja, która już od ponad 10 lat niesie pomoc humanitarną, rozwojową i oświatową na Madagaskarze. Chcemy przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu i szerzyć dostęp do darmowej, dobrej jakości edukacji, dlatego budujemy i remontujemy szkoły, prowadzimy program adopcji na odległość, dożywianie oraz międzynarodowy etyczny wolontariat. Chcemy pomagać mądrze, a szczęście dzieci to dla nas najważniejsze dobro!

Nie każdy wie, że Madagaskar jest jednym z najbiedniejszych państw na świecie, gdzie ponad 80% ludzi żyje poniżej granicy ubóstwa za mniej niż $2 dziennie, a co drugie dziecko jest niedożywione. Wybierając naszą kampanię - wspierasz maluchy z Madagaskaru i przyczyniasz się do tego, że mogą mieć normalne dzieciństwo. 

Fundusze przeznaczone na działania naszej Fundacji zostaną wykorzystane do opłacenia edukacji i wyżywienia dla kolejnych naszych Podopiecznych.

Wierzymy, że choć nie możemy zmienić całego świata, zmieniając życie jednej osoby - zmieniamy jej cały świat!