Zbieramy na parownicę - by kociarnia lśniła, a bakterie i wirusy nie zagrażały kocim lokatorom!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja dla zwierząt Animalia
Data zakończenia:
08.01.2023
Poznań

Zbieramy na parownicę taką z prawdziwego zdarzenia. Ze wszystkim bajerami. Żeby można było nią wysprzątać wszystkie kąty do najlepszej możliwej czystości. Żeby naszym kotom nie zagrażały bakterie, grzyby i wirusy, które przy takich skupiskach kotów powodują potem choroby u całej ekipy.

Tacy pomocnicy jak nasze kociarniane koty to prawdziwy  skarb. Pomagają we wszytkim. Ostatnio nawet w nakładaniu folii na okna, by nieco zmniejszyć temperaturę w kociarni gdy z nieba leje się żar. Poważnie, nie wiemy jak bez nich dyżurni podołali by wszystkim obowiązkom. 
Potem te biedne łapki muszą odpocząć po takim wysiłku i otrzymać należną zapłatę w smaczkach lub mizianiu. :) 


Już od dawna o tym myśleliśmy.  O parownicy, takiej z prawdziwego zdarzenia do utrzymania porządku i odkażania kociarni. 
Najlepiej takiej wielofunkcyjnej jak PAROWNICA SC 2 EasyFix Karcher na zdjęciu. 

Koszt takiego cudu myśli technologicznej to około 490 zł.

Za pozostałą kwotę kupimy inne środki takie jak płyny do prania, do mycia naczyć, worki na śmieci, rękawiczki, proszek Virkon. 


Dlaczego parownica? 
Bo sprzątanie  i odkażanie z użyciem chemii szczególnie teraz latem w małym pomieszczeniu to dla ludzi wyzwanie, a dla tych wrażliwych nosków to pewnie prawdziwy koszmar. Zimą przy włączonym ogrzewaniu też nie jest lepiej.  Niestety regularnie musimy to robić, żeby nam się zaraz całe towarzystwo nie pochorowało.
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w zakupie parownicy! 
By nasze koty mogły tylko odpoczywać, a parownica zrobi wszystko inne. :) Dziękujemy bardzo za wsparcie naszych futer! 


Aktualizacja

Justyna Sobkowiak Data aktualizacji: 25.08.2022

Kochani, bardzo Wam pięknie dziękujemy za pomoc w naszej zbiórce! I za pomoc naszej planecie.

Wiadomo - ciuch w ruch, komuś może sprawić radość, a nie wyląduje na wysypisku. A jeszcze pomoże kocim i psim sierotkom. Czego chcieć więcej, prawda?  Bardzo Wam dziękujemy! 

Kwota 1000 zł została ustawiona w zbiórce nie dlatego, że marzyła nam się parownica pokrywana 24 karatowym złotem, ale taka jest minimalna wysokość zakładanej kampanii na portalu Ubrania do Oddania. 

Mamy już parownicę. :) Została zakupiona przez Pana Jarosława, któremu po raz kolejny dziękujemy! Na zdjęciu możecie zobaczyć naszych kontrolerów kociarnianych badających wnikliwie karton z tym cudem techniki! :) Niestety można dodać tylko jedno. Parownica, a raczej karton w którym była zrobił ogromne wrażenie .... :) 

Zostawiamy zbiórkę, ponieważ cały czas są potrzebne środki na utrzymanie i zapewnienie opieki dla naszych podopiecznych. 

Środki zebrane z tej kampanii przeznaczymy  na folię do okien , które możecie też zobaczyć na wcześniejszych zdjęciach. Nasze koty zrobiły sobie zabawę ze ściągania folii ...  więc my zakładamy, koty ją ściągają .... co doprowadziło do momentu gdy poszukiwanie innych rozwiązań jest niezbędne. Nie mamy nic przeciwko takim zabawom, ale boimy się że któryś z tych głupiutkich łepków np. połknie kawałek folii, albo się w nią zawinie i nieszczęście gotowe ...  Ponieważ koty poza dyżurami są same i nuuudzą się okrutnie.

W tej chwili szukamy rolet, bezpiecznych dla kotów, które zacienią choć trochę kociarnię, bo jest tak taki upał, że ledwo się oddycha. Mamy wiatraki z których korzystamy. Ale to ciągle za mało. Myślimy o moskitierach takich z prawdziwego zdarzenia zrobionych bezinwazyjnie, wtedy okna mogą być otwarte i ani nic nie wleci, ani nic nie wyleci. I na to postanowiliśmy uzbierać odpowiednią kwotę. Sami tego nie zrobimy, bo przy kotach pozostawianych bez nadzoru, nie mam mowy o najmniejszym błędzie ... 

Tak więc zostawiamy tę kampanię i jeszcze raz Wam dziękujemy i prosimy o dalszy w niej udział! Pozdrawiamy serdecznie - Fundacja dla Zwierząt Animalia. 

Na filmiku możecie zobaczyć nasze rodzeństwo odkrywające lód... Joe, Hoss i Adam to mieszkańcy kociarni i to głównie oni pokochali ściąganie okien z folii. Młodzież się nudzi więc każda rzecz jest ciekawa i może być wykorzystana do zabawy....

Oczywiście i oni i reszta ekipy bardzo poleca się do adopcji! Zapraszamy na naszą stronę ADOPCJE oraz na naszego Facebooka