Logo

Fundacja Stawiamy na Łapy, cele statutowe

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Stawiamy na Łapy
Kraków
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Jako, że chcemy zmniejszać bezdomność zwierząt to głównym punktem naszych działań jest ich sterylizacja I ta zbiórka jest właśnie z tym związana.

Niekontrolowane rozmnażanie się zwierząt przyczynia się do przepełnienia schronisk, w których warunki są .... jakie są,  do koszmarnych działań człowieka wobec nich, bo ten chce się ich pozbyć, poprzez topienie ślepych miotów, zakopywanie żywcem,  trucie itp, do pojawienia się na świecie zwierzaków, których nikt nie chce, nie kocha, które chorują i odchodzą bez pomocy, wpadają pod samochody, we wnyki.... Z naszej strony nie ma zgody na to i póki istnieje choćby tylko jedno  schronisko w Polsce a na ulicy znajduje się choćby jeden bezdomny kot (nie mylić z wolnożyjącymi) dotąd będziemy podejmować swoje działania.