MALI ODKRYWCY MILICZ 8622: RADOŚĆ Z ZABAWY - Plac Zabaw dla Żłobka i Przedszkola "Mali Odkrywcy"

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Stydencka "Młodzi Młodym"
Data zakończenia:
30.05.2022
Częstochowa

Jesteśmy malutkim przedszkolem i żłobkiem, w którym panuje cudowna rodzinna atmosfera. Od 8 lat zapewniamy opiekę i wszechstronny rozwój dzieciom z Milicza i okolic. DO PEŁNI SZCZĘŚCIA BRAKUJE NAM TYLKO JEDNEGO! PLACU ZABAW Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!! Jesteśmy małą placówką ze skromnym budżetem i mimo wielkich chęci nie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom placu zabaw własnymi środkami. To dla nas spora inwestycja i duże wyzwanie! Liczymy na Twoją pomoc!

Jesteśmy malutkim przedszkolem i żłobkiem, w którym panuje cudowna rodzinna atmosfera. 

Od 8 lat zapewniamy opiekę i wszechstronny rozwój dzieciom z Milicza i okolic. 

DO PEŁNI SZCZĘŚCIA BRAKUJE NAM TYLKO JEDNEGO! PLACU ZABAW Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!!

W naszym ogrodzie mamy różne zabawki dla dzieci – piaskownicę, domek, pojazdy, piłki i różne przenośne zabawki. Brak nam jednak prawdziwego placu zabaw ze zjeżdżalnią, elementami do wspinaczki czy tunelem do chowania się!!! 

Jesteśmy małą placówką ze skromnym budżetem i mimo wielkich chęci nie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom placu zabaw własnymi środkami. To dla nas spora inwestycja i duże wyzwanie! Liczymy na Twoją pomoc!

NIE UDA NAM SIĘ BEZ TWOJEGO ZAANGAŻOWANIA! Prosimy Cię o pomoc, by dzieci uczęszczające do naszego żłobka i przedszkola mogły rozwijać sprawność i koordynację ruchową, wyładować energię a przede wszystkim DOBRZE SIĘ BAWIĆ!!!!

Zastanawiając się nad sposobem pozbycia się niepotrzebnych ubrań, zdecyduj się na wsparcie naszej kampanii! Każdy 1 kilogram jest naprawdę ważny! 

Nie ważne czy masz dzieci czy też nie, z pewnością wiesz jak ważna jest zabawa na świeżym powietrzu i ruch! Wspólnie zadbajmy o rozwój fizyczny dzieci i radość z zabawy!!!