Logo

Puchata gwiazdka bezdomniaków

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Ochrony Zwierząt Animal Security
Data zakończenia:
11.01.2022
Poznań
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Ruszamy z trzecią już edycją akcji Puchata Gwiazdka – podaruj serce tym, których nikt nie chce. Akcja ma na celu zebranie potrzebnych artykułów zwierzęcych. Mamy pod opieką prawie 80 kotów, a każdy z nich ma swoje indywidualne wymagania, które staramy się spełniać, jednak sprostanie wszystkim potrzebom wcale nie jest takie proste.

Potrzebujemy w tym pomocy. Na święta zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Dlatego też nasi Podopieczni zaczęli pisać listy do Świętego Mikołaja, prosząc o spełnienie ich małych marzeń. Każdy może zostać Mikołajem! Wystarczy stworzyć prezentową paczuchę i wysłać na podany w kocim liście adres.

Zostań Świętym Mikołajem!

Po co w takim razie zbiórka? Wiemy, że wielu z Was chciałoby wziąć udział w naszej akcji, jednak nie wszyscy mogą skompletować paczuchy. Dlatego też powstała zbiórka, dzięki której później zakupimy brakujące, a zarazem bardzo potrzebne artykuły dla zwierzaków.

Każda złotówka pomoże nam spełniać marzenia! Wiemy, że Święta to magiczny czas, w którym marzenia się spełniają. Mikołaje, do dzieła! Ratujmy Święta Bezdomniaków!