Logo

OTOZ Animals Inspektorat Bielsko - Biała

Prowadzona przez Organizację:
OTOZ Animals
Bojano
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

OTOZ działa przede wszystkim poprzez swoich inspektorów ds. ochrony zwierząt, którzy przeprowadzają interwencje w przypadkach zaniedbania lub znęcania się nad zwierzętami. Interwencje prowadzą do polepszenia warunków zwierząt lub odebrania go właścicielowi, a także do ukarania sprawcy przestępstwa. OTOZ realizuje swoje działania statutowe także poprzez współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego. Jeżeli w Twoim otoczeniu dzieje się coś niepokojącego ze zwierzętami - napisz lub zadzwoń

Podczas naszych działań ratujemy setki zwierząt, których los dla wielu ludzi jest obojętny. Zabieramy je z rąk oprawców którzy przez wiele lat potrafili przyglądać się temu cierpieniu.

Jesteśmy głosem tych, którzy nie mówią bo to jest coś co nas napędza i dodaje sił na każdą interwencję. Nikt nam za to nie płaci, to praca wolontariacka, wszystko co robimy, robimy w każdym wolnym momencie. Przyszedł taki moment, że jesteśmy tutaj i prosimy, błagamy o pomoc dla naszych podopiecznych, utknęliśmy... mamy zaległe faktury z lecznic i hotelików, ktorych sami nie jesteśmy w stanie opłacić. Prosimy wesprzyjcie nasze działania w tak fajny sposób, dzięki któremu skorzystają nie tylko nasze zwięrzęta, ale i osoby potrzebujące do których trafią przekazane przez was ubrania. Każda złotówka przekazana za zbiórce trafia do naszych podopiecznych.

Robimy co w naszej mocy ratując zwierzęta każdego dnia, one nas potrzebują a my potrzebujemy waszego wsparcia aby móc dalej istnieć i nieść pomoc naszym mniejszym braciom.  Ty też możesz  być bohaterem bo dzięki Tobie dalej będziemy mogli działać i obiecujemy, że się nie poddamy!