Logo

Edukacja ekologiczna

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja B.L.U
Data zakończenia:
31.12.2022
Wieliczka
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Naszą misją jest kształtowanie świadomego, sprawiedliwego i zrównoważonego społeczeństwa. B.L.U. = BALANCE | LIFE | UNIVERSE

Środki zebrane w tej kampanii przeznaczymy na przygotowywanie oraz promocję darmowych ebooków lub materiałów dotyczących ekologii na co dzień, zero waste, życia w zgodzie z naturą. Analizujemy raporty naukowców, wnioski przekuwamy w praktyczne porady. Chcemy, aby ta wiedza płynęła w świat i była dostępna bezpłatnie. Abyśmy wszyscy mogliśmy budować lepszy świat. 
B.L.U. = BETTER LIFE for US


Aktualizacja

Jakub Romańczuk Data aktualizacji: 15.02.2022

Dziękujemy za zaufanie i oddajemy w Wasze ręce bezpłatny ebook - "Ekologicznie na co dzień", zawierający 17 wyzwań i bonusy w formie dodatkowych porad.

Znajdziecie w nim:

  • inspiracje i praktyczne porady,
  • ekologiczne wyzwania,
  • fakty ze świata nauk.

Jeżeli zastanawiacie się, jak żyć ekologicznie na co dzień w miejskiej dżungli, chcecie zmniejszyć swój ślad węglowy i przeciwdziałać zmianom klimatu, pragniecie ograniczyć ilość odpadów i żyć według zasad zero waste lub less waste, to publikacja dla Was! Podejmijcie z nami wyzwanie!