Logo

Kot w butach - tej jesieni twoje ubrania i obuwie pomogą napełnić kocie brzuszki!

Prowadzona przez Organizację:
Ogólnopolska Fundacja Nasze Zoo
Data zakończenia:
17.01.2022
Poznań
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Przy okazji jesiennych porządków w garderobie nie wyrzucaj już nieużywanych ubrań - mogą pomóc naszym kotkom. W Fundacji mamy pod opieką prawie 80 kotów - wiele z nich wymaga podawania specjalistycznej karmy i regularnych wizyt u weterynarza. Cel zbiórki to 5 000 zł - tyle kosztuje utrzymanie naszych kotków przez miesiąc - karma, żwirek, leki, suplementy i zabawki oraz wizyty u weterynarzy. Każdy kilogram przekazanych ubrań i każda złotówka przyczyniają się do szczęśliwego życia kotków! Przejrzyjcie swoje szafy i wspomóżcie nasze koty!

 

Nasze zwierzaki to nie anonimowy koci tłum - każdy z nich ma swoje imię i historię!


Poznaj kilkoro z naszych podopiecznych:
Lenka - ma w sobie niespotykaną dawkę miłości i czułości. Niestety jej życie wisi na włosku, ostatnio wykryto u niej nowotwór i teraz walczymy o jej życie!
Miś - troskliwy pieszczuch - ze względu na wiele alergii pokarmowych musi otrzymywać specjalną, droższą karmę.
Zdzisia - najbardziej gadatliwa kotka w całym domu - były właściciel wyrzucił ją na ulicę i Zdzisia czeka, aż pokocha ją nowa osoba.
Maleństwo - kilkumiesięczna kotka, która w momencie znalezienia była atakowana, wręcz zjadana przez muchy - teraz po usunięciu jednego oczka ma się dużo lepiej w domu tymczasowym. 
Rudolf - nasz rudy przytulas - jest FIV* dodatni i będzie mu trudniej znaleźć dom niż innym kotom.
* FIV to wirus nabytego niedoboru immunologicznego kotów


Nasza fundacja nie tylko opiekuje się poznańskimi kotami, ale działa również na skalę ogólnopolską

  • każdego miesiąca prowadzimy największe w Polsce zbiórki karmy i produktów dla ponad 9 tys. zwierząt na naszej platformie dlaschroniska.pl
  • walczymy z bezdomnością kotów i psów na terenie miasta Poznania poprzez kastracje, leczenie i wyadoptowywanie zwierząt
  • organizujemy akcję Zwierzowtorki – w drugi wtorek miesiąca wybrane lokale restauracyjne i usługowe przekazują 5% swojego utargu na rzecz podopiecznych z naszej fundacji

W 2020 roku pomogliśmy 9751 psom, kotom, królikom, szczurkom, jeżom i kozom.


Jak możesz nam pomóc? 


Wybierz ubrania, których chcesz się pozbyć - nie muszą być zupełnie nowe, ale nie powinny mieć śladów zużycia - dziurom, plamom i przetarciom mówimy nie! Wskazówka: możecie przekazać też buty i torebki - są cięższe, a więcej przekazanych kilogramów to więcej napełnionych kocich brzuszków :)


Każdy kilogram przekazanych ubrań i każda złotówka przyczyniają się do szczęśliwego życia naszych kotków! Prosimy - przejrzyjcie swoje szafy i wspomóżcie nasze zwierzaki.

Zobacz jak jeszcze pomagamy kotom i innym zwierzakom na:

Facebooku
Instagramie

Możesz wspierać nas cyklicznie na portalu ratujemyzwierzaki.pl lub przekazując darowiznę prosto na konto Fundacji: 32 1090 1346 0000 0001 4855 7068