Logo

Fundacja Terytorium Neutralne

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Terytorium Neutralne
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Fundacja Terytorium Neutralne wspiera młodzież w zakresie szeroko rozumianej edukacji wykraczającej poza program szkolny, poszerzając jej zasięg o palące problemy współczesności, a także odnalezienie się w coraz bardziej skomplikowanej sytuacji geopolitycznej. Poza przygotowaniem do świadomego uczestniczenia w demokracji, Fundacja pomaga młodzieży w rozwoju twórczym, poszerzeniu horyzontów i perspektyw życiowych, a także odnalezieniu swojej drogi i wyborze kierunku kariery zawodowej.

Fundacja Terytorium Neutralne poszukuje wspólnej płaszczyzny i komunikacji pomiędzy młodymi z różnych krajów, kultur, środowisk, bez podziałów i dyskryminacji z jakiegokolwiek powodu, działa na rzecz integracji międzykulturowej, a przeciwdziała zjawiskom ksenofobii, rasizmu, przemocy i wykluczenia społecznego. Fundacja realizuje swoje założenia m.in. poprzez organizację warsztatów, konferencji, wykładów, wystaw i kampanii społecznych.

Państwa pomoc umożliwi nam realizację tych celów. Każde wsparcie jest na wagę złota. Dziękujemy!