Logo

Daj niepotrzebnym ubraniom drugie życie #Poczuj radość pomagania z Wólczanką!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Kampania CSR
Data zakończenia:
31.12.2024
Warszawa

Daj niepotrzebnym ubraniom drugie życie! #Poczujradośćpomagania z Wólczanką.  W ramach akcji #Poczujradośćpomagania Wólczanka wspiera ogólnokrajowy Program Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Od 22 listopada 2022 do 31 grudnia 2024 r. w 8 sklepach wielkopowierzchniowych marki Wólczanka zbieramy nowe oraz używane ubrania i akcesoria WSZYSTKICH marek odzieżowych. Każdy kilogram pozyskanych ubrań to 1 PLN przekazany na ratowanie zagrożonego życia dzieci i pomoc w trudnych warunkach materialnych.

Daj niepotrzebnym ubraniom drugie życie! #Poczujradośćpomagania z Wólczanką. 

W ramach akcji #Poczujradośćpomagania Wólczanka wspiera ogólnokrajowy Program Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Od 22 listopada 2022 do 31 grudnia 2024 r. w 8 sklepach wielkopowierzchniowych marki Wólczanka zbieramy nowe oraz używane ubrania i akcesoria WSZYSTKICH marek odzieżowych. Każdy kilogram pozyskanych ubrań to 1 PLN przekazany na ratowanie zagrożonego życia dzieci i pomoc w trudnych warunkach materialnych.

Wierzymy, że każdy z nas może dużo zmienić i zrobić coś dobrego. Odpowiedzialny biznes to fundament strategii działania marki Wólczanka. Zależy nam na dialogu społecznym, poszukiwaniu rozwiązań korzystnych także dla całego naszego otoczenia, pracowników, wszystkich interesariuszy i społeczności, z którymi działamy. Dlatego właśnie marka Wólczanka często angażuje się w inicjatywy wspierające działania pomocowe dla potrzebujących.

Z szacunkiem i troską podchodzimy zarówno do naszych klientów, pracowników, partnerów biznesowych jak i do kwestii związanych z ochroną środowiska. Wspieramy wartościowe  inicjatywy i wdrażamy kolejne rozwiązania oparte na zrównoważonej modzie.

Wólczanka wierzy w siłę wspólnej pomocy.
Wólczanka wie, że klienci marki mają wielkie serca.
Zależy nam na tym, aby pomóc potrzebującym dzieciom.
Wiemy, że razem możemy więcej!

#Poczujradośćpomagania to akcja, której  celem jest zachęcenie klientów marki Wólczanka, aby oddając swoje ubrania pomogli podopiecznym Fundacji Dzieciom Wspólnota „Zdążyć z pomocą”. Misja Fundacji jest realizacja ogólnokrajowego Programu „Zdążyć z pomocą”, którego celem jest  ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji i pomoc w trudnych warunkach materialnych.
Fundacja gromadzi fundusze na subkontach z przeznaczeniem na przeprowadzenie trudnych operacji, drogiego leczenia, długotrwałych rehabilitacji.

40 000 podopiecznych – dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi – CZEKAJĄ NA NASZĄ POMOC!

Marka Wólczanka przekazuje zebraną odzież do Ubrania do Oddania, która wprowadzi ją ponownie do drugiego obiegu. Za każdy 1PLN marka UDO przekazuje 1PLN na rzecz Programu „Zdążyć z pomocą”.

Każdy klient, który przyniesie do sklepu biorącego udział w akcji minimum 1 siatkę/reklamówkę odzieży, otrzyma od Wólczanki ekologiczną torbę bawełnianą.
 

Jeśli chcesz przekazać swoją odzież, a nie możesz tego zrobić osobiście, możesz to zrobić również od siebie z domu. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze przygotowaną przez Ciebie paczkę z ubraniami do oddania. 

Jak to zrobić?
• Załóż konto w serwisie Ubraniadoodania.pl
• Wybierz kampanię „Poczuj radość pomagania z Wólczanką”
• Postępuj zgodnie z instrukcjami

Więcej informacji o akcji: https://wolczanka.pl/WOLCZANKAxUDO