Logo

Co dzieje się z przekazanymi rzeczami?

Cieszymy się, że tutaj zaglądasz :) Twoja potrzeba wiedzy w zakresie dalszego wykorzystania przez nas Twoich ubrań, pokazuje, że jesteś świadomym i odpowiedzialnym darczyńcą, który chce pozbyć się swoich niepotrzebnych rzeczy, ale chce to zrobić w sposób całkowicie transparenty i świadomy. Bardzo to doceniamy! :)

OK! No to co my właściwie robimy z rzeczami, które do nas trafiają?

Rzeczy, które trafiają do marki Ubrania Do Oddania są przez nas sortowane i wprowadzane do ponownego obiegu zgodnie z założeniami gospodarki cyrkularnej. Opracowaliśmy autorską metodę sortownia, którą nazwaliśmy clear sorting, dzięki czemu udało nam się zbudować w 100% cyrkularne przedsiębiorstwo, które pozyskuje ubrania na terenie naszego kraju, następnie przetwarza pozyskane rzeczy i kolejno wprowadza je do ponownego obiegu. Po pierwsze - drugi obieg!

Świadomie i odpowiedzialnie współtworzymy gospodarkę obiegu zamkniętego. W ramach Programu Partnerskiego Ubrania Do Oddania współpracujemy ze sklepami z używaną odzieżą oraz budujemy własne sklepy: Butiki Cyrkularne - tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Częstokroć angażujemy się w działania pomocowe i przekazujemy niezbędne tekstylia organizacjom oraz podmiotom, które potrzebują wsparcia.