Logo

Dobiegają końca

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

Kampania buduje świadomość ekologiczną i przyczynia się do zmniejszenia ilości tekstyliów trafiających na wysypiska, a także wspiera szkołę. Środki ze sprzedaży zostaną przekazane na zakup pomocy do zajęć z uczniami.

Zostało 68 dni
Zebrano: 4,83 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

"Zbieramy ubrania - realizujemy marzenia" to akcja promująca idee recyklingu i odpowiedzialności społecznej w SP nr 2 w Jastrowiu. Kampania zachęca do pozbycia się niepotrzebnych rzeczy w sposób, który przynosi korzyści nie tylko środowisku, ale także szkole i jej społeczności. Uzyskane fundusze zostaną przeznaczone m.in. na: • zakup siedzisk do szkolnych stref relaksu. • pozyskanie środków na stworzenie szkolnego budżetu obywatelskiego, aby uczniowie mieli możliwość decydowania o realizacji ważnych dla nich projektów.

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł
Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

Ubrania do oddania to akcja, w której ubrania mogą zyskać "drugie" życie, a szkoła dodatkowe fundusze Ubrania do oddania to akcja, która może zintegrować społeczność naszej szkoły. Z jednej strony możemy nadać ubraniom nowe życie, a z drugiej strony im więcej zbierzemy tym nasza szkoła zdobędzie więcej dodatkowych funduszy na rozwój (wycieczki, warsztaty, zajęcia sportowe...). Zabieramy się za wiosenne porządki w szafie i działamy RAZEM możemy więcej ! Akcja trwa do 31.08.2026r.

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

Dołącz do naszej kampanii i wyślij swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych. Każdy 1 kg przekazanych rzeczy = 50 gr na wsparcie finansowe naszej placówki! Celem kampanii jest pozyskanie dodatkowych środków na działalność placówki poprzez zbiórkę niepotrzebnej odzieży i dodatków.

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

Pomóż naszej szkole i przedszkolu, oddając rzeczy, których już nie używasz! W ramach kampanii „Szkoła w porządku” zbieramy ubrania, sparowane buty i książki w dobrym stanie. Zebrane kilogramy zostaną zamienione na środki na potrzeby naszych uczniów oraz ograniczą ilość odpadów tekstylnych.

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

Oddaj ubrania i pomóż wspierać naszą szkołę! Twoje niepotrzebne rzeczy mogą uczynić naszą placówkę lepszym miejscem. Dołącz do naszej inicjatywy i odkryj radość pomagania!

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł
Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

Dołącz do naszej akcji i zamień niepotrzebne ubrania na wsparcie dla naszej placówki! Wspólnie pomagamy środowisku, promujemy recykling i wspieramy rozwój naszego przedszkola. Każdy kilogram przekazanych rzeczy pomaga zdobywać środki na edukację, warsztaty i ciekawe zajęcia dodatkowe dla dzieci.

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

Zbiórka ubrań , książek odbywać się będzie grupami klasowymi. Każda klasa gromadzi w paczkach ubrania i książki.

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

„Wietrzymy szafy dla planety” to kampania, dzięki której niepotrzebne ubrania i akcesoria mogą otrzymać drugie życie, zamiast trafiać do kosza. Przynosząc odzież do naszej placówki, wspierasz środowisko oraz pomagasz zebrać środki finansowe dla naszej szkoły i jej podopiecznych — każde przekazane 10 kg ubrań to 5 zł wsparcia dla naszej placówki.

Zostało 68 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 68 dni
10 000,00 zł

Kampania zbiórki odzieży w szkole to inicjatywa organizowana przez uczniów, którzy promują akcje wśród społeczności szkolnej. Działania rozwijają postawy społecznej, zachęcają do ekologicznego podejścia poprzez ponowne wykorzystanie ubrań.