Logo

Execon spełnia marzenia…

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Mam Marzenie
Kampania CSR
Data zakończenia:
30.06.2021
Kraków

Każdy z nas na dnie szafy znajduje czasem ubrania, których już dawno nie nosił i być może nawet o nich zapomniał. Wiosna to idealny czas, by zrobić porządki, przewietrzyć swoją szafę i dać ubraniom drugie życie. Jeśli zastanawiasz się co zrobić z niepotrzebnymi elementami garderoby, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Robiąc porządki we własnym domu, możemy jednocześnie pomagać innym, dlatego Execon przyłączył się do akcji „Ubrania do oddania”. Pracownicy Execon postanowili wesprzeć Fundację Mam Marzenie.

Jej misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu i wniosą w ich życie radość, dodadzą sił do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. 

Każdy kilogram Twoich ubrań = 1 zł na realizację dziecięcych marzeń. 

Tu moższ sprawdzić, jakie marzenia możesz spełnić.

Jeśli chcesz pomagać razem z nami, przygotuj ubrania, które zalegają w szafie i zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze Twoją paczkę. 

Czy wiesz, że...?

Zgodnie z dyrektywą Komisji Europejskiej w Polsce do 2025 roku musi zostać wprowadzona selekcja sortowania odpadów testylnych. My uważamy, że warto działać już teraz, dlatego Execon aktywnie wspiera iniciatywy ekologiczne! Nie czekaj, dołącz do nas już dziś - zadbaj o środowisko i pomóż spełnić dziecięce marzenia.