Logo

Warsztaty kreatywne dla dzieci z niepełnosprawnością

Prowadzona przez Organizację:
FundacjaProCuro
Data zakończenia:
28.04.2023
Wrocław
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Przekaż swoje ubrania i pomóż nam w organizacji warsztatów kreatywnych dla dzieci z niepełnosprawnościami. Zebrane środki przekażemy na zakup materiałów na zajęcia. Prowadzimy zajęcia o różnej tematyce np. malowanie koszulek, warsztaty ekologiczne, warsztaty kulinarne, warsztaty plastyczne, tematyczne zajęcia z okazji świąt. Zajęcia kierujemy do dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej.

Dużą częścią naszej działalności są warsztaty dla dzieci z niepełnosprawnościami. Współpracujemy z różnymi placówkami szkolno-wychowawczymi z terenu Dolnego Śląska. Oferujemy dzieciom ciekawe zajęcia o różnej tematyce np. malowanie koszulek, warsztaty ekologiczne, warsztaty kulinarne, warsztaty tworzenia łapaczy snów, tematyczne zajęcia z okazji świąt.

Nasze warsztaty kierujemy do dzieci, o różnym stopniu niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, a ich program każdorazowo dostosowany jest do potrzeb i predyspozycji uczestników. 

Zebrane środki przeznaczymy na zakup materiałów, z których będą korzystać dzieci w czasie zajęć.