Logo

Podaruj swoim ubraniom drugie życie – II edycja ekologicznej akcji społecznej dla pracowników Bank BNP Paribas oraz spółek Grupy

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie
Kampania CSR
Data zakończenia:
13.03.2023
Kraków

Masz niepotrzebne rzeczy w szafie? Nie wiesz co z nimi zrobić? Mamy na to pomysł - do końca lutego masz okazję, by podarować im drugie życie, a jednocześnie wesprzeć działania Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie, która wspiera ideę odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji. Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich pracowników i pracownice Banku BNP Paribas oraz spółek Grupy BNP Paribas.

Fundacja BNP Paribas zaprasza do udziału w proekologicznej akcji społecznej.

Jak dołączyć do akcji?

Możesz wrzucić rzeczy do boxów, które czekają na Ciebie w naszych 5 lokalizacjach banku

  • Warszawa, ul. Marcina Kasprzaka 2
  • Warszawa, ul. Grzybowska 78
  • Warszawa, ul. Wołoska 24
  • Kraków, ul. Armii Krajowej 28
  • Ruda Śląska, ul. Oświęcimska 9

lub

  • przekazać rzeczy kurierowi za pośrednictwem tej kampanii.

Jak to zrobić? Instrukcja poniżej

 

  1. Spakuj nieużywane ubrania, buty, torby i dodatki.

Pamiętaj - rzeczy które chcesz przekazać mają służyć drugiej osobie, więc muszą być czyste, niezniszczone i kompletne - dokładnie takie, jakie sam(a) chciał(a)byś nosić!

Obejrzyj animację pomocniczą, jak przygotować paczkę

 

2. Załóż konto na stronie UbraniadoOddania.pl. To niezbędne, by kurier przyjechał pod wskazany adres i odebrał paczkę bezpłatnie. Cała procedura zajmie Ci minutę. Po zalogowaniu służbowym mailem wróć na stronę tej kampanii i kliknij niebieski przycisk POMAGAM po prawej stronie.

 

3. Określ sposób dostawy, adres, ilość pudeł i termin przekazania oraz zatwierdź dane. I to wszystko! Teraz pozostaje czekać na kuriera i cieszyć się odzyskanym miejscem w szafie oraz pewnością, że Twoje ubrania zyskają drugie, zielone życie!

 

 

Każdy 1 kilogram odzieży zebrany w ramach tej akcji to 1 złotówka przekazana Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie, która działa na rzecz odpowiedzialnej społecznie i ekologicznie konsumpcji i produkcji. Więcej o ich działaniach przeczytasz na stronie fundacji.

 

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do akcji

 

Dziękujemy!