Logo

DOLEJ OLEJ - podaruj trochę ciepła

Prowadzona przez Organizację:
Teen Challenge Winiarczykówka
Data zakończenia:
31.03.2023
Lipnica Wielka

Nie ulega wątpliwości, że obecne czasy sprawiły, że jeszcze bardziej potrzebujemy siebie nawzajem. Tylko współdziałając razem możemy przetrwać te trudne chwile. Potrzebujemy teraz szczególnego wsparcia by nadal pomagać potrzebującym, by mogli oni znaleźć bezpieczne schronienie w DOMU NA GRANICY. Prosimy o pomoc przy zakupie oleju opałowego.

Nie ulega wątpliwości, że obecne czasy sprawiły, że jeszcze bardziej potrzebujemy siebie nawzajem.

Tylko współdziałając razem możemy przetrwać te trudne chwile. Jako Misja potrzebujemy teraz szczególnego wsparcia by nadal pomagać potrzebującym. Choćby dlatego, że naszymi podopiecznymi są osoby ubogie, bezdomne, niepełnosprawne i chore. Od dwunastu lat prowadzimy Dom o charakterze readapatacyjno - kryzysowym, w którym pomoc znajdują ludzie potrzebujący wsparcia drugiej osoby.

Okres jesieni i zimy każdego roku jest dla nas dużym wyzwaniem, teraz to bardzo duży CHALLENGE!!!... W obecnej sytuacji trzeba sporych funduszy by ogrzać budynek prowadzonego przez nas DOMU NA GRANICY. Nawet nie musimy zbyt wiele tłumaczyć na temat wysokich cen, bo wszyscy to odczuwamy, doświadczamy i przeżywamy.

Aktualna cena za litr oleju opałowego to około 8zł. My potrzebujemy od 1000 litrów miesięcznie, a w czasie silnych mrozów nawet 1500 litrów.

Dlatego pozwalamy sobie prosić Was o pomoc i wsparcie naszych działań.

Kupić 1000 litrów to dla nas bardzo duży wydatek, ale gdyby 1000 osób podarowało nam choćby jeden litr oleju, będzie to dla nas ogromnym wsparciem. Dlatego prosimy o pomoc i zachęcamy do wspólnej pomocy osobom potrzebującym.

 

Wszystkim darczyńcom z całego serca DZIĘKUJEMY

 

  • WESPRZYJ NAS NA RÓWNIEŻ NA DEDYKOWANEJ CELOWI ZRZUTCE
  • LUB BEZPOŚREDNIO NA NR KONTA

nr konta bankowego PEKAO SA Nowy Targ 93 1240 1574 1111 0010 5339 9004