Logo

Za niepotrzebne tobie ubrania, kup koniom trochę siana.

Prowadzona przez Organizację:
Tara - Schronisko dla Koni
Data zakończenia:
01.01.2023
Wińsko

Fundacja Tara opiekuje się ponad 200 zwierzętami. Większością z nich są konie. Dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie je wykarmić. Oddając swoje stare ubrania, pomagasz nam utrzymać naszych podopiecznych.

Fundacja Tara - Schronisko dla Koni została założona w 1995 roku przez Scarlett Szyłogalis. Tara jest pierwszym polskim schroniskiem dla koni. Przez 26 lat działalności schroniska setki zwierząt otrzymało pomoc. W tym momencie Tara utrzymuje ponad 200 zwierząt: psy, koty, świnie, kozy, owce, krowy, osły i oczywiście konie. Utrzymanie tak wielu zwierząt bez dotacji od Państwa i bez wykorzystywania ich w pracy jest heroicznym wyzwaniem, dlatego tak ważna jest pomoc ludzi dobrej woli. Ludzi, którzy naprawdę kochają zwierzęta.

Miesięczny koszt zakupu siana dla naszych koni wynosi ponad 50000 złotych (tylko siana). Celem tej zbiórki jest zdobycie funduszy na zakup siana na 3 miesiące.

Poprzez przekazanie swoich nieużywanych ubrań nie tylko pomagasz nam w wyżywieniu naszych podopiecznych, ale też pomagasz w ochronie środowiska i utrzymaniu porządku w swojej szafie. 

Możesz nam pomóc poprzez spakowanie nieużywanych i niezniszczonych ubrań w paczki (min. 10 kg) i wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Następnie wystarczy poczekać na bezpłatnego kuriera, który odbierze paczkę a każdy kilogram to jedna złotówka dla zwierząt Tary.