4F change X UDO

Ubrania do Oddania we współpracy z 4F stworzyły pionierski w Polsce program odnawiania ubrań i dawania im drugiego życia.

Celem tego działania jest oszczędzanie zasobów naturalnych i zmniejszenie skali marnowania ubrań, dodatkowo dajemy Wam produkt w nowej atrakcyjnej cenie. W tym procesie Ubrania do Oddania odbierają, sortują i odświeżają Wasze niechciane rzeczy. Następnie wszystko dodatkowo trafia do naprawy (w tym po reklamacyjne zwroty marki 4F) dzięki czemu dajemy drugie życie tysiącom sztuk ubrań. Projekt z marką 4F to idealny przykład budowania wartości drugiego obiegu i transparentnego mówienia o zmianach, które wspólnie wprowadzamy na rynek. Wszystko co obiecujemy i co przygotowywaliśmy przez ostatni rok będziecie mogli dokładnie sprawdzić w kanałach Ubrania do Oddania i 4Fchange.com.

  

Jak oddać ubrania w ramach programu 4F change?

1. Możesz spakować ubrania damskie, męskie, dziecięce, we wszystkich rozmiarach i kolorach. Dla nas ważne jest, by były czyste i nie nosiły zbyt dużych śladów zużycia, tzn. nie miały dziur i trwałych plam, których nie da się usunąć. Ubrania powinny być czyste a buty sparowane. Zbieramy ubrania różnych marek, nie tylko 4F, więc oddaj wszystkie ubrania, które zasługują na drugie życie!

2. Spakuj swoje ubrania w karton i zbierz co najmniej 10 kg ubrań. Potem bardzo porządnie zaklej karton (jeśli masz problem z oszacowanie ile to jest 10 kg spróbuj ubrania najpierw zapakować do samolotowej walizki podręcznej, to mniej więcej tyle samo). Jeśli nie masz aż tyle do oddania może ktoś z Twojej rodziny lub znajomych znajomych chciałby oczyścić swoją szafę i dać ubraniom drugie życie? Ważne: maksymalna waga jaką możesz oddać w punkcie Pick Up - 20 kg, kurierem - 30 kg, a suma 3 boków pudełek może wynosić maksymalnie 180 cm, najdłuższy bok może mieć maksymalnie 80 cm.

3. Zamów przez poniższy formularz bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę i wybierz kampanię dedykowaną fundacji 4F Pomaga. Podaj adres i termin odbioru paczki i gotowe! Nie martw się, jeśli nie masz jak wydrukować listów przewozowych – kurier przyjedzie razem z nimi, określ datę odbioru, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia - kurier odbierze spakowane kartony bezkontaktowo.

4. Ważne żeby kartony były opisane 4f change x UDO.


Zmieniaj z nami świat na lepsze i dołącz do programu Wear_Fair. Oddawaj niechciane ubrania w sklepach 4F i zamykaj drugi obieg. Dzięki Tobie niepotrzebna odzież, zamiast trafić na wysypisko, dostanie drugie życie i da radość kolejnej osobie, a ty nie tylko pomożesz planecie, ale również wesprzesz fundację 4F pomaga.