Logo

Polska Akcja Humanitarna

KRS: 0000136833

Warszawa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

228288882

katarzyna.pokornowska@pah.org.pl

Misją Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) jest uczynienie świata lepszym poprzez łagodzenie ludzkiego cierpienia i propagowanie wartości humanitarnych. Pomagamy na terenie całego świata, reagując w miejscach, w których wybuchają kryzysy humanitarne, takie jak katastrofy naturalne i konflikty zbrojne. Chronimy ludność cywilną, ponieważ najważniejsze jest dla nas życie i zdrowie drugiego człowieka.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zostało 22 dni
Zebrano: 10 182,18 zł
Zostało 22 dni
10 000,00 zł

Dołącz do zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej przy wsparciu Ubrania Do Oddanie w ramach kampanii „Zamień modę na wodę” i wesprzyj mieszkanki i mieszkańców Kenii, Somalii, Sudanu Południowego, Madagaskaru oraz Jemenu w dostępie do wody i sanitariatu.

Zebrano: 7 689,58 zł
Zostało 364534 dni
10 000,00 zł

Dołącz do zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej i przekaż odzież dla migrantek i migrantów, przebywających na granicy polsko-białoruskiej, którzy pilnie potrzebują naszego wsparcia w czasie zimy.

Zostało 22 dni
Zebrano: 719,17 zł
Zostało 22 dni
1 500,00 zł

Good Health & Well-being is one of the UN Agenda 2030 Sustainable Development Goals at the heart of Lingaro Group’s sustainability strategy. For good health and wellbeing, access to clean water is about as essential as it gets! That’s we're running a used clothing drive with Polish charity Ubrania do Oddania (Clothes to Give Away) to raise funds helping the Polish Humanitarian Action provide people in need with safe drinking water and sanitation facilities. 1kg of used clothes collected = 1 Polish zloty donated!

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -58 dni
1 000,00 zł

Naszym celem w Wavin, an Orbia Business, jest podnoszenie poziomu życia na całym świecie. Podstawowe wartości, jakimi są odwaga, odpowiedzialność i różnorodność, określają kim jesteśmy i kierują tym, co robimy i jak pracujemy jako firma. Woda jest niezbędna do życia – wiemy o tym wszyscy, ale czasami mając ją na co dzień, zapominamy, że od jej dostępności i czystości zależy zdrowie, życie oraz możliwość rozwoju. Idee związane z recyklingiem oraz szczególna dbałość o zasoby wodne są nam bardzo bliskie, dlatego wraz z marką Ubrania do Oddania